Dieta ta jest doskonałym wyborem dla każdego, kto pragnie zdrowo się odżywiać, racjonalnie zredukować lub utrzymać na odpowiednim poziomie swoją masę ciała, dbając jednocześnie o zdrowie i samopoczucie. Taka dieta jest na wyciągnięcie ręki! 

5 zbilansowanych posiłków

 

 Dieta Redukcja i Balans Protein + zawiera zwiększoną ilość białka a mniej węglowodanów i jest wzbogacana o suplementy marki AllNutrition. Białka, masła orzechowe, nutwheye, galaretki bez cukru, sosy-słodkie bądź wytrawne, frużeliny, oleje, chlebki proteinowe…. Można by tak wyliczać. Pankejki proteinowe w różnych smakach, fit ciasta, desery, koktajle.

5 zbilansowanych posiłków

 

 Jeśli Twoim celem jest utrzymanie lub zwiększenie masy mięśniowej to dieta sportowa powstała właśnie z myślą o potrzebach Twojego organizmu. Dieta ta jest bogata w białko, wspomagające pracę mięśni i przyczyniające się do ich odbudowy po treningu, którego główne źródła stanowią, chude gatunki mięs, ryby oraz nabiał. 

5 zbilansowanych  posiłki w tym 3 "obiadowe"

 

 Dieta Bodybuilder Protein + zawiera zwiększoną ilość białka i jest  wzbogacana o suplementy marki AllNutrition. Białka, masła orzechowe, nutwheye, galaretki bez cukru, sosy-słodkie bądź wytrawne, frużeliny, oleje, chlebki proteinowe. Pankejki proteinowe w różnych smakach, fit ciasta, desery, koktajle.

6 zbilansowanych posiłków w tym 3 "obiadowe" i koktajl

 

 Dieta wegetariańska powstała z myślą o osobach, które nie spożywają produktów mięsnych oraz ryb, ale chcą dostarczyć organizmowi potrzebne mu składniki odżywcze i witaminy.

5 zbilansowanych posiłki

 

 Specjalnie dla osób poszukujących kompromisu między filozofią wege, a tradycyjnym podejściem do żywienia przygotowaliśmy dietę wzbogaconą o  wysokiej jakości ryby.

5 zbilansowanych posiłki

 

 

 

 Zestaw kilku posiłków to idealny wybór dla osób, które chcą mieć zapewnione jedzenie tylko na część dnia.

Do wyboru:

1 posiłek, 2 posiłki, 3 posiłki obiadowe

Śniadanie Obiad Kolacja

 

 Dieta stworzona z myślą o osobach pracujących w biurach, korporacjach bądź po prostu za biurkiem, które nie mają czasu na przyrządzenie dla siebie posiłków do pracy.

Warianty:

Klasyczna

Wege

3 pierwsze posiłki(Śniadanie-II Śniadanie-Obiad)

BE FIT STAY ECO♻

AllNutrition

AllNutrition

Korzystając z dotychczasowej współpracy Mateusza z tą wiodącą na polskim rynku suplementów marką postanowiliśmy pójść o krok dalej i wykorzystać te produkty w części naszych diet. Sami od lat do większości posiłków stosujemy suplementy Allnutrition i dla nas stały się już niezbędne w codziennej diecie. Nie tylko dostarczają one niezbędnych makroskładników ale też dają mnóstwo wspaniałych doznań smakowych.

Marka ALLNUTRITION powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży suplementów i fitness. Nieprzerwanie od 1999 roku firma SFD S.A kreaowała trendy na polskim rynku branży suplementów. Każdy produkt tej marki odpowiada na konkretne potrzeby klientów. Świat klienta AllNutrition to nie tylko trening. To także lifestyle, dieta i dobre zdrowie. Firma AllNutrition podlega stałym kontrolom i zobligowana jest do najwyższych standardów jakości. Producent marki Allnutrition dba o najlepszą jakość surowca, który pochodzi ze sprawdzonego źródła, poddawany jest badaniom i testom. Białka firmy AllNutrition – Whey Protein, można kupić w ponad 50 wariantach smakowych, które stale zmieniają się na lepsze. Wszystko to w oparciu o najlepsze aromaty i bezpieczny sposób słodzenia. Aby uniknąć reakcji alergicznych i gastrycznych firma ta nie używa żadnych barwników. 

Allnutrition skrupulatnie dobiera swoich partnerów biznesowych więc jest dla nas ogromną radością móc współpracować właśnie z nimi i wykorzystywać w dietach produkty, które sami znamy, używamy i polecamy.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl