O Nas
 
O Nas

Kochamy jeść, eksperymentować w kuchni, żyjemy zdrowo i staramy się cały czas być w dobrej formie.

FIT FACTOR to coś więcej niż kolejny catering dietetyczny. Tworzymy posiłki, które sami jemy na co dzień. Mamy wiedzę w zakresie zdrowego stylu życia i dzielimy się nią z innymi. We współpracy z naszym dietetykiem powstają pyszne i zdrowe, w pełni zbilansowane posiłki.

Każdego dnia posiłki przygotowane w zgodzie z najwyższymi standardami dietetycznymi dostarczamy w 100% biodegradowalnych pudełkach oraz szklanych butelkach i słoikach.

Jako oficjalny partner firmy ALLNUTRITION mamy możliwość tworzyć niepowtarzalne dania, pełne smaku i wartości odżywczych, których nie znajdziecie w żadnym innym cateringu dietetycznym.

Każde nasze danie ma na opakowaniu podany opis, kaloryczność oraz makroskładniki, dzięki temu dokładnie wiesz czego się spodziewać.

Tworząc diety wybieramy głownie sezonowe owoce i warzywa, dbamy o to by produkty były jak najwyższej jakości. Używamy jedynie naturalnych przypraw, soli himalajskiej, oliwy z oliwek, która dostarcza organizmowi niezbędne kwasy Omega-3, biały cukier zastąpiliśmy ksylitolem, erytrytolem i stewią.

W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów. W naszej kuchni przestrzegamy zasad bezpieczeństwa żywności, korzystamy z zasad Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) oraz Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP). Wdrożyliśmy również system HACCP zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa żywności, oraz posiadamy aktualne pozwolenie Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Dokumentacja GHP, GMP oraz HACCP stworzona została dla potrzeb naszej kuchni i jest zgodna z przepisami prawa żywieniowego i wymogami PPIS i została dla nas przygotowana przez akredytowanego audytora zarządzania bezpieczeństwem żywności.

Jakość posiłków ma dla nas pierwszorzędne znaczenie dlatego wyposażyliśmy firmę m.in. w schładzarkę szokową samochód z chłodnią a zakupy produktów będziemy robili na bieżąco-wszystko by dania były zawsze świeże, smaczne i pachnące.

BE FIT STAY ECO!

PS. Będzie pysznie:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl