Partnerzy
 

 

 

Każdy klient otrzyma voucher na gratisowy zabieg rozświetlający Ergolift Endermologie Alliance - Lab oraz 5 % rabatu na wszystkie kosmetyki i zabiegi LPG/Dr Irena Eris.

 

   W ramach współpracy z naszym partnerem, siłownią Xtreme, przygotowaliśmy dla naszych wspólnych klientów kilka fajnych benefitów. Każdy nasz klient, zamawiający dowolną dietę otrzyma darmową wejściówkę na siłownię oraz kupon uprawniający do zniżki (do 50zł) na pierwszy miesiąc przy zakupie karnetu Open na czas nieokreślony w klubie Xtreme Tarnowskie Góry. My oferujemy 10% rabatu na dowolną dietę przy zakupie rocznego karnetu w klubie Xtreme oraz 5% w przypadku karnetu na pół roku.

 

 Każdy nasz klient, zamawiający dowolną dietę otrzyma darmową wejściówkę na siłownię. 

My oferujemy 10% rabatu na dowolną dietę przy zakupie rocznego karnetu w klubie.

 

 

W ramach współpracy z naszym partnerem, sklepami sportowymi TourSport, przygotowaliśmy dla naszych wspólnych klientów kilka fajnych benefitów. Każdy nasz klient, otrzyma stały rabat uprawniający do zniżki 10% na marki Reebok, Puma, Adidas, New Balance ( dotyczy również produktów przecenionych z tych marek !). Zniżka obowiązuje w 4 sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie www.toursport.pl. Indywidualny kod zniżkowy dostępny w Fit Factor Catering.  Oferujemy również stały rabat -5% na marki 4F oraz Outhorn na nieprzecenione produkty dla wszystkich klientów Fit Factor za okazaniem wizytówki dostarczanej przez catering.
Zapraszamy również do wspólnych konkursów wraz z Fit Factor oraz Xtreme Fitness na portalach społecznościowych gdzie TourSport.pl gwarantuje nagrody rzeczowe.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl